Change language: CZ EN FR DE RU
Hlavicka prazdna

Novinky

Novela zákona o Vojenském zpravodajství Novela zákona o Vojenském zpravodajství

18. 05. 2016

Vojenské zpravodajství by se mělo nově věnovat i kybernetické obraně ČR. Počítá s tím návrh novely zákona o této tajné službě. Vojenští zpravodajci by podle něj dostali například možnost neustálého monitorování a analyzování elektronické komunikace a provozu na síti.

Více informací

FOR INDUSTRY 2016 FOR INDUSTRY 2016

10. 05. 2016

Seminář o informační a kybernetické bezpečnosti

Datum konání: Čtvrtek, 12.05.2016 09:00 - 13:00

Místo konání: PVA EXPO PRAHA
Popis místa konání: Vstupní hala I, Konferenční sál 3
Organizátor: ČIMIB, AVERIA LTD.

Partneři: AXENTA, CRYPTOSESSION, Tomáš Flídr, DELOITTE

Mediální partneři: ICT NETWORK NEWS, SDĚLOVACÍ TECHNIKA

Registrace

Akce není zpoplatněna.

Více informací

Seminář KB pro SŠ Čichnova Brno Seminář KB pro SŠ Čichnova Brno

7. 05. 2016

NSMC pořádá v Kybernetickém polygonu Masarykovy univerzity v Brně, ve spolupráci se členy Sodat SW a Masarykovou Univerzitou, seminář kybernetické bezpečnosti pro SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Tato akce je ze série populárně vzdělávacích seminářů pro střední školy. Cílem je osvěta v oblasti kybernetické bezpečnosti nejen ve státní, korporátní a akademické sféře, ale i ve středním školství.

Více informací

ISSS 2016 ISSS 2016

6. 04. 2016

Konference ISSS 2016 (Hradec Králové 3.4. - 5.4.2016)

Více informací

Pozvánka na seminář: Aktivní bezpečnost sítě a kybernetická bezpečnost. Stačí to?

27. 02. 2016

Rádi bychom Vás tímto pozvali na další ze seminářů společnosti Novicom, s.r.o., který je připraven ve spolupráci s námi, NSMCluster, a dále se společnostmi Flowmon Networks, a.s. a Altworx.

Seminář, který se koná v úterý 15. 3. 2016 v Praze, bude věnovaný konceptu Aktivní bezpečnost sítě a kybernetické bezpečnosti.

V průběhu semináře se dozvíte aktuální informace o možnosti zajištění kybernetické bezpečnosti Vaší organizace v souladu s posledními trendy a legislativními požadavky vyplývajícími ze zákona o kybernetické bezpečnosti (ZoKB, zákon č. 181/2014 Sb). 

Nebudou chybět ani praktické ukázky, které Vám představí společnosti Novicom, s.r.o., Flowmon Networks, a.s. a Altworx. 

Za NSMCluster se v rámci programu představí jeho ředitel, Ing. Jiří Sedláček, s tematem: "Jak budovat kybernetickou ochranu organizace".

 

Podrobný program viz zde 

Více informací

Čeští Flowmon Networks poprvé v „magickém kvadrantu“ společnosti Gartner Čeští Flowmon Networks poprvé v „magickém kvadrantu“ společnosti Gartner

26. 02. 2016

Rádi bychom Vás informvali o úspěchu jednoho ze členů klastru, a sice brněnské technologické společnosti Flowmon Networks. Té se podařila v českém prostředí ojedinělá věc, když se dostala do tzv. magického kvadrantu, výběru významných společností v oboru, který sestavuje nezávislá agentura Gartner. Ta je největší analytickou a poradenskou společností v oboru ICT na světě.

Více informací

Seminář kybernetické bezpečnosti pro EKO GYMNÁZIUM BRNO 25.2.2016 Seminář kybernetické bezpečnosti pro EKO GYMNÁZIUM BRNO 25.2.2016

8. 02. 2016

NSMC pořádá v Kybernetickém polygonu Masarykovy univerzity v Brně, ve spolupráci se členy Sodat SW a Masarykovou Univerzitou, seminář kybernetické bezpečnosti pro EKO GYMNÁZIUM BRNO. Tato akce je první ze série populárně vzdělávacích seminářů pro střední školy. Cílem je osvěta v oblasti kybernetické bezpečnosti nejen ve státní, korporátní a akademické sféře, ale i ve středním školství.

 

Více informací

Pozvánka na konferenci NSMC "Bezpečnost informací ve výrobě" Pozvánka na konferenci NSMC "Bezpečnost informací ve výrobě"

22. 01. 2016

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci pořádanou NSM Cluster s členský- mi společnostmi AXENTA, Novicom, SODAT software a FlowMon Networks.

Konference se bude konat 23.2.2016 v Brně v prostorách Kybernetického polygonu Masarykova univerzita, CERIT Science Park, přízemí, Botanická 68a, Brno, 602 00.

Svou účast, prosím, potvrďte nejpozději do 12.2.2016 na e-mail: info@nsmcluster.com

Více informací

Seminář Kybernetická bezpečnost III Seminář Kybernetická bezpečnost III

16. 09. 2015

Dne 24.9.2015 od 9:30 se bude konat seminář Kybernetická bezpečnost III České pobočky AFCEA a fakulty bezpečnostního managementu Policejní akademie ČR.

Letošní seminář navazuje na dva předchozí semináře, které se konali v roce 2013 a 2014 na půdě Policejní akademie ČR v Praze ve spolupráci s Národním bezpečnostním úřadem ČR a Národním Centrem Kybernetické bezpečnosti ČR. Obou těchto seminářů se zúčastnilo celkem 288 zástupců veřejné zprávy, průmyslu a akademické sféry.

Více informací

Seminář Aktivní bezpečnost sítě Seminář Aktivní bezpečnost sítě

31. 08. 2015

Rádi bychom Vás  jménem společnosti NOVICOM a jeho partnerů – společností INVEA-TECH, AXENTA a Network Security Monitoring Cluster pozvali na zajímavý seminář věnovaný konceptu Aktivní bezpečnosti sítě a jeho přínosů při naplňování požadavků na kybernetickou bezpečnost a to nejenom těch, které vyplývají z nedávno schváleného Zákona o kybernetické bezpečnosti (ZoKB - 181/2014 Sb).

Více informací

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Partneři