Change language: CZ EN FR DE RU
Měsíc kybernetické bezpečnosti

Měsíc kybernetické bezpečnosti

Evropský měsíc kybernetick é bezpečnosti  (ECSM) je celoevropská kampaň, která probíhá v mě síci říjnu. Jejím cílem je podpořit osvětu v oblasti  kybernetické bezpečnosti mezi evrops kými občany. Kampaň též poskytuje...
Network Security Monitoring Cluster součástí mezinárodního projektu FIRE

Network Security Monitoring Cluster součástí mezinárodního projektu FIRE

NSMC se účastní projektu FIRE, který byl podpořen ze 7. rámcového programu EU, tematické priority ICT, částkou více než 1 mil. eur. Projekt plánuje zapojení evropských klastrů z Itálie, Portugalska, Francie, Nizozemí, Slovenské republiky,...
NetSecurity Cluster

NetSecurity Cluster

Klastr je nezávislé sdružení firem nejen zabývajících se počítačovou bezpečností. Snažíme se o zviditelnění této problematiky neboť kritická infrastruktura je napojena na IT a kybernetická válka není pouze mýtus.
Naše služby

Naše služby

Myslíte si, že je Vaše firemní síť bezpečná? Dochází k výpadkům nebo zpoždění na síti a nevíte proč? Nabízíme Vám audit počítačové i optické sítě, uděláme Vám rentgen Vašeho IT!
CSIRT pro bezpečnou síť

CSIRT pro bezpečnou síť

CSIRT aneb Computer Security Incident Response Team je systém zabezpečení sítí, který podporuje Evropská unie, její agentura ENISA. K tomuto přístupu se hlásí i Network Security Monitoring Cluster. Chcete vědět více? Napište nám.

Novinky

Pozvánka na seminář " Aktivní bezpečnost sítě"

18. 11. 2014

Dne 4.12. budou čtyři členské firmy, NOVICOM, Invea-Tech, Axenta a Elat,  pořádat seminář, který se věnuje konceptu Aktivní bezpečnosti sítě, a jeho přínosům v oblasti kybernetické bezpečnosti – v souladu se schváleným zákonem (ZoKB).

Všichni jsou srdečně zváni, registrace je možné zasílat do 2. 12. 2014 na email marketing@novicom.cz

 

Více informací a program viz přiložený leták zde.

Více informací

INVEA-TECH: Úspěch i po roce – opět v žebříčku Deloitte CE Technology Fast 50! INVEA-TECH: Úspěch i po roce – opět v žebříčku Deloitte CE Technology Fast 50!

10. 11. 2014

Už po patnácté vyhlásila společnost Deloitte CE žebříček 50 nejvíce rozvíjejících se technologických společností v regionu střední a východní Evropy. Člen NSMC, společnost INVEA-TECH, se v tomto žebříčku umístila už podruhé v řadě! Za posledních pět let firma zaznamenala 326 procentní růst, což jim vyneslo 46. místo. V rámci České republiky obsadili bronzovou příčku.

Kompletní přehled 15. Ročníku Deloitte CE Technology Fast 50 naleznete zde.

Více na https://www.invea.com/cs/novinky

 

Více informací

Účastí na SC Congressu v New Yorku vstoupila firma INVEA-TECH na americký trh! Účastí na SC Congressu v New Yorku vstoupila firma INVEA-TECH na americký trh!

4. 11. 2014

Obchodní ředitel společnosti INVEA-TECH,  zodpovědný za celosvětovou expanzi, Jiří Tobola prezentoval řešení FlowMon na sedmém ročníku SC Congress v New Yorku, čímž zahájili prodej i na americkém trhu.

Společnost saznamenala pozitivní zpětnou vazbu na své řešení a těší se na další spolupráci.

 

Více na https://www.invea.com/cs/novinky.

Více informací

NSCM se aktivně zúčastní ECSM 2014

14. 10. 2014

Evropský měsíc kybernetické bezpečnosti*(ECSM) je celoevropská kampaň, která probíhá v měsíci říjnu. Jejím cílem je podpořit osvětu v oblasti kybernetické bezpečnosti mezi evropskými občany. Kampaň též poskytuje aktuální bezpečnostní informace prostřednictvím vzdělávání, sdílení dobré praxe a soutěží.

Více informací

Soutěž & průzkum měsíce kybernetické bezpečnosti

9. 10. 2014


Jak se orientujete v pojmech, institucích a aktuálním dění v oblasti kybernetické bezpečnosti?
Jaké jsou Vaše návyky v souvislosti s bezpečností v online prostředí?
Jak jsou na tom ostatní uživatelé internetu?

Více informací

Zúčastnili jsme se akce Kulatý stůl

9. 10. 2014

V rámci Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti jsme se dne 2.10.2014 zúčastnili akce kulatý stůl kybernetické bezpečnosti v Praze. 

Více informací

NSMC na veletrhu IT SA 2014 NSMC na veletrhu IT SA 2014

5. 10. 2014

Začátkem října 2014 se ve veletržním centru v Norimberku bude konat šestý ročník veletrhu it-sa. Plochu pro svůj stánek na tomto veletrhu, který pokrývá celé spektrum bezpečnosti IT od A do Z, zajistilo více než 170 vystavovatelů. Jedním z nich je i NSMC. Přijďte náš stánek navštívit i Vy.

 

 

Více informací

Již brzy startuje pilotní školení kybernetické bezpečnosti Již brzy startuje pilotní školení kybernetické bezpečnosti

5. 10. 2014

V rámci projektu Vzdělávací modul Kybernetická bezpečnost proběhne v období listopad 2014 – leden 2015 pilotní školení určené pro vedoucí pracovníky a management, zejména ředitele, finanční ředitele a další decisionmakery.

Více informací

NSMC na konferenci ICTPI 2014 NSMC na konferenci ICTPI 2014

15. 09. 2014

 

CTT MU spolu s dalšími partnery z Jihomoravského kraje se společně s vedoucími představiteli akademického, podnikatelského i vládního sektrou ve dnech 9. - 12.9. 2014 sešli, aby diskutovali o využívání výsledků vědy a výzkumu jako podpory pro regionální ekonomický rozvoj.

 

Více informací

NSMC mediálním partnerem NSMC mediálním partnerem

5. 09. 2014

Network Security Monitoring Cluster se stal mediálním partnerem celoevropské kampaně nazvané Evropský měsíc kybernetické bezpečnosti (European Cyber Security Month, ECSM). 

Koordinátory jsou Evropská agentura síťové a informační bezpečnosti (ENISA) a DG CONNECT.

Cílem celé akce je podpořit diskusi a zvýšit informovanost v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Více informací

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Partneři