Change language: CZ EN FR DE RU
it-sa 2019
Hlavička BP JMK
Hlavicka - dotaz

Přednášky v letním semestru 2012

Stream 29. 3. 2912

Interaktivní eClub přivítá Jana Řežába – zakladatele projektu Socialbakers.com

 Projekt eClub ČVUT pokračuje se streamováním přednášek zajímavých hostů do dalších vysokých škol v ČR. 29. 3. 2012 bude z pražského HUBu přenášena beseda s Janem Řežábem, zakladatelem úspěšného projektu Socialbakers.com, kterému se podařilo získat investici 2,5 miliónu USD.

 

Jan Řežáb, zakladatel a vlastník společnosti Socialbakers.com, se podělí o zkušenosti se zakládáním startupů - od počátečního dobrého nápadu, přes složení týmu, až po získání finančních prostředků (společnost Social Baker získala v roce 2011 investici 2,5 mil. USD).

 

„Jsem skutečně velmi rád, že v eClubu máme příležitost přivítat výjimečně talentovaného podnikatele a zakladatele firmy SocialBakers – pana Jana Řežába.“, říká Ing. Jan Šedivý z ČVUT – zakladatel a vedoucí eClubu a dodává: „Je nesmírně důležité ukázat našim studentům, že pokud mají dobrý nápad, odhodlání a vytrvalost, mohou jim jejich startupy přinést velké dobrodružství i výdělek. Z tohoto důvodu jsem eClub zakládal a doufám, že i letos se objeví nové projekty startupů, které mezinárodní porota vyhodnotí jako životaschopné. Vítězům budou radit naši mentoři a budou opět odměněni stipendiem.“

 

Přednášku mohou zájemci sledovat i v na dalších místech v ČR,...

Stream 25. 4. 2012

eClub ČVUT zakončí své interaktivní semináře přednáškou Patricka Zandla, šéfredaktora serveru Lupa.cz

Třetí ročník projektu eClub ČVUT přinesl inovaci v podobě streamování vybraných přednášek do ostatních vysokých škol v ČR a umožnil tak více než pěti stovkám studentů online sledovat zajímavé přenášky a pokládat dotazy a připomínky v reálném čase. Poslední přenášený seminář, jehož hostem bude Patrick Zandl – šéfredaktor serveru Lupa.cz, se uskuteční v pražském HUBu 25. 4. 2012 od 18:00.

Třetí ročník projektu eClub ČVUT, který přinesl inovaci v podobě streamování vybraných přednášek do ostatních vysokých škol v ČR, má před sebou poslední přenášený seminář, jehož hostem bude pan Patrick Zandl, šéfredaktor serveru Lupa.cz.

První dvě streamované přednášky, jejichž hosty byli pánové Karel Janeček a Oldřich Neuberger shlédlo v dalších devíti vysokých školách v ČR více než 500 studentů.

S nápadem propojit studenty se zájmem o podnikání přišel Jan Šedivý z katedry kybernetiky ČVUT, který hodnotí třetí ročník eClubu následovně: „Jsem opravdu nadšený z toho, jak velký pokrok eClub od jeho založení v září 2011 udělal. Studenti se zájmem o podnikání a vstup na trh nás začínají kontaktovat sami, podnikatelské a inovativní nápady se stále zlepšují a zájem o streamování do ostatních vysokých škol v Česku nám jen potvrzuje skutečnost, že jsme se vydali správnou cestou.“

...

Setkání se studenty 10. 5. 2012

Setkání se studenty (burza studentů) proběhne dne 10. 5.  v době od 10:00 do 13:00. V případě Vaší účasti stačí pouze představit během 5 minut Vaši společnost, popř. pozice které poptáváte.
Po prezentaci jednotlivých společností možnost individuálních dohod se studenty.
Místo konání: FI MU, místnost B517 (budova B, 5. patro), Botanická 68a, Brno. Prosíme příchod cca 9,45, možnost parkování je v nákupním domě Sfinx, http://maps.google.cz/maps?hl=cs&q=brno&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1540&bih=823&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl.
 
Další průběh spolupráce s již vybranými studenty:
- účast 10.5. na setkání se studenty
- vytvoření pracovní pozice studenta - vypracovánbí zadánínáplně práce, tzv. Tématu Interim Projectu, které univerzita zkontroluje, zda odpovídá kritériím oboru, a bude vystaveno na web pro studenty – v podstatě jde klasický inzerát, který firma vyvěšuje, když shání zaměstnance na hlavní pracovní poměr
- podpis smlouvy
- může proběhnout výběrové řízení na vypsané pozice - organizuje si firma sama
- po skončení výběru stačí e-mailem ohlásit, kdo k Vám bude nastupovat a na jakou...

Partneři