Change language: CZ EN FR DE RU
it-sa 2019
Hlavička BP JMK
Hlavicka - dotaz

Přednášky v letním semestru 2013

V období letního semestru jsou nabízena následující témata - viz http://www.eclub.cvutmedialab.cz/program-prednasek.

Stream 28. 3. 2013

Katedra kybernetiky Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze pozvala na přednášku z cyklu „Entrepreneurs Club“ (eClub) dalšího zahraničního hosta. V rámci společného projektu nadace ČVUT Media Lab a ICT aliance „Praktická akademie IT znalostí“ se mohou 28. 3. 2013 návštěvníci eClubu  setkat s panem Lukasem Fittlem. Jeho přednáška na téma „Internetové metriky“ bude online přenášena do vybraných vysokých škol v ČR.

Lukas Fittl je přední rakouský odborník na problematiku Lean Startup a zakladatel několika úspěšných internetových společností, jako jsou Spark 59, Efficient Cloud Ltd., soup.io a další.

Tématem jeho přednášky budou internetové metriky – praktické rady, jak odhadnout velikost trhu, jak vytěžit co nejvíce informací s co nejnižší chybovostí, jak nejlépe využít služeb Google analytics, AdWords, Facebook atp. s omezeným rozpočtem. Dále předvede, jak efektivně použít různé nástroje pro komunikaci se zákazníky, např. mailing listy, MailChimp, marketingové strategie atp. Po přednášce bude následovat malé občerstvení a networking.

 „Jsem rád, že se nám pro eClub podařilo sehnat hosta, jakým je Lukas Fittl. Zahraniční přednášející mohou velmi pomoci našim studentům s tím, aby dokázali svůj produkt prodat i za hranicemi České republiky, což je pro byznys v globálním měřítku 21. století zcela klíčové. Osobně se na přednášku a setkání s Lukasem Fittlem velice těším, neboť jeho...

Partneři