Change language: CZ EN FR DE RU
it-sa 2019
Hlavička BP JMK
Hlavicka - dotaz

Setkání se studenty 10. 5. 2012

Setkání se studenty (burza studentů) proběhne dne 10. 5.  v době od 10:00 do 13:00. V případě Vaší účasti stačí pouze představit během 5 minut Vaši společnost, popř. pozice které poptáváte.
Po prezentaci jednotlivých společností možnost individuálních dohod se studenty.
Místo konání: FI MU, místnost B517 (budova B, 5. patro), Botanická 68a, Brno. Prosíme příchod cca 9,45, možnost parkování je v nákupním domě Sfinx, http://maps.google.cz/maps?hl=cs&q=brno&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1540&bih=823&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl.
 
Další průběh spolupráce s již vybranými studenty:
- účast 10.5. na setkání se studenty
- vytvoření pracovní pozice studenta - vypracovánbí zadánínáplně práce, tzv. Tématu Interim Projectu, které univerzita zkontroluje, zda odpovídá kritériím oboru, a bude vystaveno na web pro studenty – v podstatě jde klasický inzerát, který firma vyvěšuje, když shání zaměstnance na hlavní pracovní poměr
- podpis smlouvy
- může proběhnout výběrové řízení na vypsané pozice - organizuje si firma sama
- po skončení výběru stačí e-mailem ohlásit, kdo k Vám bude nastupovat a na jakou pozici, doporučovaný termín nástupu je pro podzimní semestr nejpozději 1. září, ideálně však kdykoli během června, července nebo srpna, pro jarní semestr 1. února nebo i dříve!
- cca měsíc po započetí stáží proběhne úvodní schůzka garantů všech partnerů (univerzita bude informovat)
- na konci stáží pak proběhne závěrečná schůzka garantů

Vzor smlouvy, stejně jako platná Pravidla spolupráce lze najít na http://is.muni.cz/do/fi/ssme/ip/con/.
Odkaz pro další inspiraci na vystavená Témata z minulosti: http://is.muni.cz/do/fi/ssme/ip/prop/.
 
V případě Vašeho zájmu studenty poptat a akce se zúčastnit kontaktujte prosím paní Jitku Kitner z Masarykovy univerzity, na emailu: kitner@fi.muni.cz do 8.5.2012.

 

Partneři