Change language: CZ EN FR DE RU
it-sa 2019
Hlavička BP JMK
Hlavicka - dotaz

Partneři

KYBEZ

Naše předsednická organizace AXENTA a.s. je členem platformy KYBEZ. 

KYBEZ je platforma pro efektivní spolupráci akademických institucí a komerčních firem zabývajícími se osvětou, systematickým vzděláváním, managementem, službami a technologiemi v oblasti bezpečnosti informací, a to včetně kybernetické bezpečnosti a obrany.

Více informací najdete zde

 

S it-sa máme již druhým rokem uzavřenu partnerskou smlouvu o spolupráci v rámci konání veletrhu IT Security and Congress. Tento rok se veletrh koná ve dnech 18.10. - 20.10. 2016 v Norimberku.

Kořeny konference it-sa sahají do konání bezpečnostních konferencí v Mnichově. Od roku 2009 je it-sa pořádána jako separátní exhibice na výstavišti v Norimberku. Vysoký zájem potvrzuje, že myšlenka vytvořit samostatnou každoroční platformu pro KB byla správná. it-sa se řadí mezi nejdůležitější  IT bezpečnostní akce na světě. Rozmanité spektrum produktů, řešení a Congress@it-sa nabízejí příležitost poznávat, sdílet a diskutovat témata v oblasti KB. 

Více informací o konferenci najdete zde: it-sa

 

QuBit

S QuBit jsme nastartovali spolupráci začátkem roku 2017. 

Qubit Cybersecurity Konference se snaží přinášet aktuální informace kybernetické komunitě střední Evropy ze západního světa.

Qubit vytváří jedinečnou platformu pro sdílení myšlenek v oblasti informační bezpečnosti napříč odvětvími a profesemi.
Navažte spojení s QuBit konferenci dnes a poznejte nejnovější inovace a nápady.

Více informací najdete zde: QuBit

Partneři