Change language: CZ EN FR DE RU
CIH
JC3

Členové NSMC dobývají americký trh

Network Security Monitoring Cluster podpořil dvě přední české společnosti v oblasti bezpečnosti a monitoringu sítí, Adva ICT a INVEA-TECH při účasti na veletrhu XChange 2012 v Dallasu, USA. Tento veletrh byl příležitostí pro naše firmy, jak se dostat k těm správným kanálům a následně obchodním partnerům na americkém IT trhu. 

Členové NSMC dobývají americký trh

Network Security Monitoring Cluster podpořil dvě přední české společnosti v oblasti bezpečnosti a monitoringu sítí, Adva ICT a INVEA-TECH při účasti na veletrhu XChange 2012 v Dallasu, USA. Tento veletrh byl příležitostí pro české firmy, jak se dostat k těm správným kanálům a následně obchodním partnerům na americkém IT trhu. Dle slov pana RNDr. Zdeňka Vrbky, obchodního a marketingového ředitele AdvaICT:  „Cílem pro společnost AdvaICT bylo nalézt nové partnery pro americký a kanadský trh a podpořit tak aktivity v Severní Americe."  Na konferenci se podařilo rozjednat možnosti spolupráce v oblasti monitorování a analýzy provozu v počítačových sítích se třemi desítkami partnerů. Ředitel společnosti INVEA-TECH, pan Rostislav Vocílka se k akci vyjádři takto: "Akci XChange2012 zaměřenou na setkání výrobců s resellery z USA, konanou v Dallasu a pořádanou společností UBM hodnotím velice kladně a jsem rád, že se jí naše společnost zúčastnila. Byl jsem velmi mile překvapen organizátorem, tedy společností UMB, která měla hlavní cíl, abychom si z konference odnesli co nejvíce kontaktů a navázaných obchodních vztahů. UBM jsou vysocí odborníci na prodej přes kanál (B2B). UBM jsou nejen organizátoři akce, ale hlavně pomocníci a konzultanti na uzavírání obchodních vztahů. S takto vysokou přidanou hodnotou organizátorů podobných akcí jsem se ještě nesetkal. Další poděkování za precizní průběh akce patří i zástupci ambasády ČR ve Washingtonu panu Dvořáčkovi, který měl nad akci dohled a účinně se nám věnoval. Z akce jsme přinesli kolem dvaceti kontaktů z obchodních jednání, kde partner projevil zájmem a nyní probíhají akce na navázání opravdového obchodního partnerství s cílem prodeje našich produktů přes channel (B2B) do U.S."

Společnosti INVEA-Tech a AdvaICT byly v silné konkurenci také společně s dalšími českými společnostmi nominovány v kategorii Best Newcomers mezi pět nejzajímavějších nováčků konference.

Partneři