Change language: CZ EN FR DE RU
CIH
JC3

HANNOVER MESSE Digital Days

HANNOVER MESSE Digital Days

Premiéra 14. - 15. 7. 2020

HANNOVER MESSE Digital Days

I v době, kdy se po celém světě rozpíná nechtěný virus, mají firmy potřebu informovat se o novinkách v oboru. Toho si je vědom i pořadatel největšího strojírenského veletrhu HANNOVER MESSE. Veletrh HANNOVER MESSE, který se koná za normálních okolností vždy v dubnu v Hannoveru, musel být zrušen, ale lidé samozřejmě chtějí získávat informace o nejnovějších technologických produktech a řešeních i nadále. To bylo podnětem pro vznik online platformy HANNOVER MESSE Digital Days.

 

Virtuální platforma pro prezentaci světových novinek z oblasti průmyslové automatizace a IT, energetických a environmentálních technologií a vývoje a výzkumu v rámci oboru strojírenství HANNOVER MESSE Digital Days slaví svou premiéru 14. a 15. července 2020! 

 

HANNOVER MESSE Digital Days tematicky pokrývají obsahové zaměření veletrhu. Těžištěm konferenčního programu jsou proto například Průmysl 4.0, umělá inteligence, smart energy a Logistika 4.0. Druhým obsahovým zaměřením jsou prezentace produktů a řešení jednotlivých vystavovatelů. Také vzájemné kontakty nepřijdou zkrátka. Všichni účastníci si mohou vyhledat vhodné obchodní a kooperační kontakty a přes funkci chat vstoupit přímo do diskuse.

 

Tato dvoudenní digitální akce se bude věnovat aktuálnímu vývoji v oborech průmyslu, energie nebo logistiky a nabídne orientaci v době krize a po jejím konci. Více informací a přihlášení na https://www.hannovermesse.de/en/news/digital-days/hannover-messe-digital-days.

 

Zdroj: PROveletrhy - výhradní zastoupení Deutsche Messe AG v ČR, info@proveletrhy.cz.

Partneři