Change language: CZ EN FR DE RU
CIH
JC3

Invea-Tech na české ambasádě v Moskvě

18. března 2015 uspořádalo Velvyslanectví České republiky v Rusku společně se sdružením Czech ICT Alliance akci, jejímž cílem bylo přiblížit česká technologická řešení zákazníkům v Rusku. Zástupci významných ruských společností se v reprezentativních prostorách českého velvyslanectví v Moskvě mohli seznámit s tím nejzajímavějším, co český ICT sektor nabízí, včetně řešení Invea-Tech.

České firmy představily na akci s názvem „Možnosti spolupráce českých a ruských partnerů v oblasti informačních a komunikačních technologií“ komplexní oborová IT řešení, díky kterým zákazníci po celém světě získávají přehled a kontrolu nad tím, co se děje v jejich kanceláři, zvýšují efektivitu a snižují náklady v jejich podnikání.„Díky volbě místa i celkově uvolněné atmosféře nešlo jen o další konferenci s řadou po sobě jdoucích přednášek. Byla to příležitost pro aktivní diskusi nad současnými trendy v oblasti informačních technologií a současně možnost, jak poznat potřeby ruských společností v oblasti IT,“ uvedl Martin Šibl, country manager Invea-Tech pro Ruskou federaci. Ten návštěvníky zaujal příspěvkem, v němž představil inovativní řešení pro monitoring, analýzu a zabezpečení počítačových sítí FlowMon.

Invea-Tech na české ambasádě v Moskvě

Invea-Tech přitom není na ruském trhu nováčkem, společně se společností Antivirusniy Centr, která je jejím oficiálním distributorem v Rusku a zemích SNS, aktivně pomáhá tamním zákazníkům zlepšovat efektivitu a bezpečnost podnikových sítí. Partnerství s lokálním distributorem je přitom v mnoha ohledech dobrou ukázkou toho, jak mohou české firmy na ruském trhu uspět. „Antivirusniy Centr podporuje naše řešení na trhu, bere na sebe problematiku logistiky, technické podpory a školení daného řešení,“ dodal Šibl s tím, že pro ruské zákazníky je „blízkost“ partnera klíčovým požadavkem. "Zaměřujeme se na řešení, která zajišťují bezpečné a plynulé fungování moderních síti libovolně velké organizace. Tak efektivním a cenově dostupným řešením je v současnosti FlowMon,“ poznamenala ve své přednášce Natalya Slobodenyuk, generální ředitelka společnosti Antivirusniy Centr.

 Setkání, kde své příspěvky vedle Invea-Tech uvedly například také společnosti Y Soft nebo Sabris, ukončila diskuse na téma sbližování ruské podnikatelské sféry a zahraničních dodavatelů softwaru a IT služeb.

Partneři