Change language: CZ EN FR DE RU
CIH
JC3

INVEA-TECH oznámila strategickou spolupráci s Check Point Software Technologies

Člen NSM Cluster, společnost INVEA-TECH, český výrobce řešení FlowMon pro monitorování a bezpečnost interní sítě, oznámila strategickou spolupráci s izraelskou společností Check Point Software Technologies, lídrem v oblasti zabezpečení internetu. Obě společnosti jsou špičkami ve své oblasti. Společně řešení obou firem poskytují organizacím komplexní zabezpečení sítě před kybernetickými hrozbami.

INVEA-TECH oznámila strategickou spolupráci s Check Point Software Technologies

V reakci na neustálý nárůst kybernetických hrozeb a jejich stále vyšší sofistikovanost navázaly společnosti INVEA-TECH a Check Point strategickou spolupráci za účelem nabídnout svým zákazníkům ucelené řešení pro zabezpečení sítě. Řešení Check Point Next Generation Firewall a Check Point End-Point Security zajišťuje detekci a automatické blokování hrozeb na perimetru sítě a koncových stanicích. Řešení FlowMon společnosti INVEA-TECH slouží k monitorování provozu v interní síti a automatické detekci hrozeb, které pocházejí z interní sítě, nebo kterým se podařilo ochranu na perimetru překonat. Společně tak obě řešení poskytují komplexní ochranu sítě i před těmi nejvíce sofistikovanými kybernetickými útoky.

 

Pavel Minařík, CTO společnosti INVEA-TECH, ke spolupráci uvedl: „Řešení FlowMon přináší zákazníkům nejvyšší přidanou hodnotu ve spojení s dalšími bezpečnostními technologiemi. Jako evropský lídr v oblasti Network Behavior Analysis jsme hledali silného technologického partnera a jsme velice rádi, že se jím stala světová jednička v zabezpečení internetu – společnost Check Point Software Technologies.“ Peter Kovalčík, Security Engineer společnosti Check Point Software Technologies, doplnil: „Neustálý vývoj v oblasti kybernetických hrozeb vyžaduje stále komplexnější bezpečnostní řešení na straně zákazníka. Řešení FlowMon společnosti INVEA-TECH vhodným způsobem doplňuje funkcionalitu našich řešení a zvyšuje bezpečnost sítě zákazníka.

 

Whitepaper popisující výhody propojení obou řešení lze stáhnout zde.

 

Partnerstvím s Check Point INVEA-TECH navazuje v oblasti strategických vztahů na úspěšnou spolupráci se společností Cisco započatou v minulém roce (více zde) a strategickou akvizici společnosti AdvaICT na začátku přelomu roku 2012/2013 (více zde).

 

O společnosti INVEA-TECH a.s.

Společnost INVEA-TECH je výrobcem bezpečnostních síťových řešení pro sítě od 10 Mbps do 100 Gbps. Vlajkovou lodí společnosti je FlowMon – řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí, které je založeno na technologii sledování IP toků (NetFlow/IPFIX/sFlow) a analýze chování sítě (NBA – Network Behavior Analysis). INVEA-TECH je pravidelně uváděna v průzkumech společnosti Gartner, v roce 2013 získala ocenění Deloitte CE Technology Fast 50.

 

O společnosti Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, je jediný dodavatel, který nabízí jednotný rámec pro správu komplexního zabezpečení sítí, dat a koncových bodů. Check Point svým zákazníkům přináší bezkonkureční zabezpečení proti všem typům hrozeb, klade důraz na jednoduchost nastavení a ovládání a snižuje náklady na vlastnictví. Check Point jako první uvedl na trh firewall (označený FireWall-1) s patentovanou technologií „stateful inspection“. Nejnovější inovací Check Pointu je architektura softwarových bladů. Dynamická architektura softwarových bladů nabízí bezpečná, flexibilní a jednoduchá řešení, která je možné libovolně přizpůsobit potřebám jakékoliv organizace či prostředí. Mezi zákazníky Check Pointu patří desítky tisíc společností a organizací všech velikostí, včetně všech firem uváděných v žebříčku Fortune 100.

Partneři