Change language: CZ EN FR DE RU
CIH
JC3

Napsali o nás: Tisková zpráva Jihomoravského inovačního centra

Dne 31. 1. 2013 vyšla na stránkách Jihomoravského inovačního centra tisková zpráva, která informuje zapojení Network Security Monitoring Clusteru do projektu FIRE.  Do zapojení českého klastru pomohli právě i experti z Jihomoravského inovačního centra.

Napsali o nás: Tisková zpráva Jihomoravského inovačního centra

Cílem projektu je propojení výzkumné a komerční oblasti v rámci IT bezpečnosti a lepší propojení evropského trhu. Na projektu se podílí spolu s českým také klastry z Velké Británie, Španělska, Estonska, Belgie a Německa a plánuje se další rozšíření v rámci Evropy.

K uvedené problematice se v rámci tiskové zprávy vyjádřila také ředitelka Network Security Monitoring Cluster Ing. Jitka Sládková a také zástupce jednoho ze členů, ředitel společnosti INVEA-TECH, a.s, RNDr. Rostislav Vocilka.

Více informací o projektu FIRE jsou k dispozici na těchto webových stránkách v záložce FIRE – viz http://www.nsmcluster.com/projekt-fire/.

 

Tisková zpráva viz  http://www.jic.cz/archiv-aktualit/cesko-je-na-spici-v-it-bezpecnosti-potrebuje-ale-vice-propojit-s-evropou.

Partneři