Change language: CZ EN FR DE RU
CIH
JC3

Network Security Monitoring Cluster partnerem streamované besedy eClubu ČVUT s panem Martinem Kasou

Network Security Monitoring Cluster ve spolupráci s eClubem ČVUT a Masarykovou univerzitou uspořádal streamovanou besedu s panem Martinem Kasou - podnikatel, investor, mentor v oblasti e-commerce a retail.

Již Čtvrtý ročník projektu eClub ČVUT navázal na úspěch, který přinesla inovace v podobě streamovaní vybraných přednášek do ostatních vysokých škol v ČR. Hostem poslední loňské živě přenášené besedy byl pan Martin Kasa, úspěšný podnikatel, investor a mentor v oblasti elektronického obchodování. Interaktivní seminář se uskutečnil 26.11.2012 v pražském HUBu.

Network Security Monitoring Cluster partnerem streamované besedy eClubu ČVUT s panem Martinem Kasou

Snahou eClubu je přiblížit studentům skutečnost, že jen dobrý nápad na počítačovou aplikaci k úspěšnému podnikatelskému projektu nestačí. „Skutečný podnik není jen programování. Jde o prodej, marketing, účetnictví, personalistiku a všechno musí fungovat dohromady, aby byl podnik životaschopný“, říká pan Jan Šedivý. Právě z tohoto důvodu pořádá eClub setkání se specialisty v různých oborech. V rámci projektu „Praktická akademie IT znalostí“ jsou pak vybrané přednášky živě přenášeny do ostatních vysokých škol v ČR. Hostem poslední loňské streamované besedy byl pan Martin Kasa, který začínal svojí kariéru jako programátor, skladník, kurýr, prodavač, obchodník a ředitel. Přes deset let se věnoval obchodu kasa.cz. Dnes vlastní či spoluvlastní mnoho úspěšných internetových společností, jako jsou Six Dots, Fresh Garden, Srovname.cz a další ne ryze internetové společnosti.

V současné době pracuje Martin Kasa na projektech jako podnikatel, investor a poradce. Nadále se snaží předávat své poznatky a zkušenosti mladým podnikatelům. Jeho cílem je podpora podnikání mladých, ambiciózních a talentovaných lidí, kteří se nebojí jít za svým cílem. 

Besedu mohli zájemci sledovat i v na dalších místech v ČR, konkrétně:

-       Podnikatelský inkubátor VŠB-TU Ostrava
-       Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci
-       Moravská vysoka škola, Olomouc
-       TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové
-       Vysoká škola podnikání a.s., Ostrava
-       Technologické inovační centrum, Zlín
-       Fakulta Informatiky Masarykova Univerzita, Brno
-       Jihomoravské inovační centrum, Brno

eClub ČVUT, který vznikl na katedře kybernetiky FEL, umožňuje studentům se zájmem o podnikání nejen setkávat se s předními odborníky oblasti IT byznysu, ale také získat stipendium na rozvoj svých projektů. Stipendium pro nejlepší projekty, které v rámci eClubu vzniknou, poskytuje Nadace ČVUT Media Lab.

Více informací o programu eClubu naleznete na stránce http://www.eclub.cvutmedialab.cz/

 

Partneři