Change language: CZ EN FR DE RU
CIH
JC3

NSCM se aktivně zúčastní ECSM 2014

Evropský měsíc kybernetické bezpečnosti*(ECSM) je celoevropská kampaň, která probíhá v měsíci říjnu. Jejím cílem je podpořit osvětu v oblasti kybernetické bezpečnosti mezi evropskými občany. Kampaň též poskytuje aktuální bezpečnostní informace prostřednictvím vzdělávání, sdílení dobré praxe a soutěží.

Měsíc říjen se tak stává synonymem pro aktivity spojené s podněcováním bezpečnějšího a zodpovědnějšího chování v kyberprostoru. Cílem Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti (ECSM) je podpořit diskusi témat týkajících se kybernetické bezpečnosti a osvětu v této oblasti mezi evropskými občany.

V rámci akcí ECSM se bude dne 23.10.2014 v prostorách brněnské Univerzity Obrany konat odborný seminář na téma Soukromí a bezpečnostní rizika v kyberprostoru. Seminářem bude provázet člen NSMC pan Vondráček z ELAT, s. r. o.

Dne 30.10.2014 pak vystoupí další ze členů NSMC, obchodní ředitel NOVICOM, s. r. o., Jindřich Šavel. Opět půjde o odborný seminář na téma Kyberkriminalita a další kyberhrozby, tentokrát na půdě Polijecní Akademie Praha.

Více na:

http://www.saferinternet.cz/ecsm-2014/328-evropsky-mesic-kyberneticke-bezpecnosti-2014.html

Partneři