Change language: CZ EN FR DE RU
CIH
JC3

NSMC mediálním partnerem veletrhu CeBIT

Network Security Monitorig Cluster se stal jedním z mediálních partnerů veletrhu CeBIT.

Veletrh CeBIT je předním mezinárodním obchodním veletrhem pro celosvětovou branži informačních a telekomunikačních technologií doprovázeným odbornými konferencemi. Trvalý rozvoj veletrhu bude patrný i na CeBIT 2014. Dosavadní čtyři platformy budou přeneseny do osmi tématických oblastí, v jejichž rámci bude rozšířena nabídka pro speciální cílové skupiny a dále bude posílen program konferencí. CeBIT Global Conferences 2014 se budou konat v samostatné hale č. 8.

NSMC mediálním partnerem veletrhu CeBIT

Veletrh CeBIT se do budoucna ještě více zaměří na aktuální megatrendy. Stane se tak platformou pro přenos know-how a globální dialog celé branže. Díky zvýrazněnému tématu „Datability“ se veletrh CeBIT 2014 stane ústřední tribunou pro prezentace a diskuse, během nichž bude poukázáno na rozmanité možnosti inteligentního přístupu k velkým množstvím dat.

Veletrh bude nově probíhat od pondělí do pátku. Návštěvníci budou moci v rámci vstupného na výstavišti a v halách využívat síť WLAN. V ceně vstupenky je obsaženo i využívání šatny.

Na veletrhu CeBIT 2014 se očekává účast více než 4.000 vystavovatelů. Předchozí veletrh navštívilo 230.000 návštěvníků z více než 120 zemí. Na CeBIT 2013 se akreditovalo více než 4.500 novinářů ze 67 zemí.

Partnerskou zemí veletrhu CeBIT 2014 je Velká Británie.

 

Další informace na www.cebit.com

Partneři