Change language: CZ EN FR DE RU
CIH
JC3

Veletrh it-sa 2015: poslední volná místa

Ve dnech 6. až 8. října 2015 se bude v německém Norimberku opět konat specializovaný B2B veletrh zaměřený na bezpečnost informačních technologií it-sa (The IT Security Expo and Congress). Posledního ročníku se zúčastnilo 386 vystavovatelů a více než 7500 návštěvníků. Podle dosavadního zájmu vystavovatelů lze předpokládat, že letošní ročník bude mnohem větší.

Veletrh it-sa 2015: poslední volná místa

Vystavovatelé na veletrhu it-sa, tedy specialisté ze všech oblastí bezpečnosti IT, nabízejí řešení aktuálních problémů jako je bring your own device, pokročilé přetrvávající hrozby nebo bezpečné využívání cloudových služeb.  

Nedílnou součástí veletrhu it-sa jsou tří otevřená fóra, v rámci kterých mají možnost informovat zástupci vystavujících firem o svých novinkách a trendech.

Jste-li firma působící v oboru bezpečnosti IT, ať již zavedená, nebo teprve začínající, chcete-li se prezentovat na významném mezinárodním veletrhu a navázat kontakty v zahraničí, je pro vás veletrh it-sa právě tím vhodným místem. Formulář přihlášky je k dispozici na www.it-sa.de. V případě dotazů můžete kontaktovat zastoupení veletržní společnosti v ČR: info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548.

Partneři