Change language: CZ EN FR DE RU
it-sa 2019
Hlavička BP JMK
Hlavicka - dotaz

ADS

ADS (SITC) (UK) ads@trustworthyictonfire.com
(hlavní sektor FINANČNÍ)

ADS Group Limited je organizace zaměřující se na civilní létání, vesmír, obranu a ICT bezpečnost. ADS čítá okolo pobočce v Číně a na Středním východě. ADS vznikl v říjnu 2009 sloučením asociací: Association of Police and Public Security Suppliers, the Defence Manufacturers Association a the Society of British Aerospace Companies. ADS se  rámci své zájmové asociace Security Innovation and Technology (SITC) Ltd, která má více jak 560 členů, zabývá bezpečnosti ICT. Společně s regionálními partnery pak zastupují více jak 2 600 společností. ADS vyhledává pro své 120 zaměstnanců s pobočkami v Anglii, Skotsku, Severním Irsku, Francii, Indii a nově otevřené členy mezinárodní tržní příležitosti. Každý rok organizuje kolem 20 mezinárodních obchodních misí po celém světě.

Evangelizace KB pro studenty SŠ - semináře v KYPO MU

NSMC pořádá ve spolupráci s členskými organizacemi a MU, v Kybernetickém polygonu Masarykovy univerzity (KYPO) v Brně, semináře kybernetické bezpečnosti pro střední školy. Semináře jsou zcela zdarma. Cílem je budovat povědomí o kybernetické bezpečnosti v našem středním školství. 

Semináře mají veliký úspěch. Mimo brněnské SŠ jsme měli možnost přednášet například i pro studenty ze SŠ IS Dvůr Králové nad Labem. Tato škola se následně stala 3. SŠ v ČR, která vyučuje kybernetickou bezpečnost. A k naší radosti se stala první SŠ v ČR, která je členem našeho klastru.

Kurz KB pro učitele a ředitele SŠ

Vzdělávací kurz Kybernetická bezpečnost pro pedagogické pracovníky a management středních škol. Akreditace MŠMT: Č.j.: MSMT- 8135/2019-1-357.

Střední škola je organizací, která musí plnit zákonné povinnosti k ní vztažené, tak jako kterákoli jiná organizace/instituce v ČR. To je často zatím bohužel jediným důvodem, proč dříve či později začnete řešit ochranu informací – Informační bezpečnost a kvalitu poskytování svých služeb (Business Continuity). Součástí informační bezpečnosti je jak kybernetická bezpečnost, tak i ochrana osobních údajů.

Posluchači

Chráníte svá informační aktiva opravdu správně a zodpovědně? Chráníte data žáků před škodlivými vlivy a IS školy před zvídavými studenty? Umíte si poradit s triviálním výpadkem elektrické energie či s atakem ransomware? Máte dostatečně poučené zaměstnance školy, aby byli schopni odolat útoku sociálního inženýrství? Umíte být důstojným partnerem Vašemu dodavateli ICT řešení? Na tyto základní i další otázky Vám může dát odpověď právě náš vzdělávací kurz, který je možné hradit z prostředků dostupných z tzv. Šablon.

Obsah kurzu:

  • HISTORIE
  • KYBERNETICKÝ PROSTOR
  • LEGISLATIVA
  • ...

Partneři