Change language: CZ EN FR DE RU
it-sa 2019
Hlavička BP JMK
Hlavicka - dotaz

Přednášky v zimním semestru 2012

Stream 24. 9. 2012

Nový ročník eClubu zahájí svou přednáškou ředitel Varick Street inkubátoru Polytechnického institutu university New York, pan Steven Kyuan.

 

Praha, 19. 9. 2012 – Projekt eClub ČVUT pokračuje se streamováním přednášek zajímavých hostů do dalších vysokých škol v ČR i v nadcházejícím semestru. 24. 9. 2012 bude z pražského HUBu přenášena beseda s ředitelem Varick Street inkubátoru, který působí při Polytechnickém institutu university New York, panem Steven Kuyanem.

 
 

Steven Kuyan se přijede podělit o své poznatky a zkušenosti s vedením univerzitního inkubátoru v USA. Pro návštěvníky eClubu ČVUT a pro další zájemce o problematiku startupů připravil přednášku, na které přiblíží fungování zakládání nových firem v akademickém prostředí amerických škol.

Přednáška bude, v rámci projektu „Praktická akademie IT znalostí“, přenášena do dalších vysokých škol v ČR, konkrétně ji mohou zájemci shlédnout na těchto místech:

 

-       Podnikatelský inkubátor VŠB-TU Ostrava

-       Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci

-       Moravská vysoka škola,...

Stream 26. 11. 2013

Network Security Monitoring Cluster ve spolupráci s eClubem ČVUT a Masarykovou univerzitou uspořádal streamovanou besedu s panem Martinem Kasou - podnikatel, investor, mentor v oblasti e-commerce a retail.

Již Čtvrtý ročník projektu eClub ČVUT navázal na úspěch, který přinesla inovace v podobě streamovaní vybraných přednášek do ostatních vysokých škol v ČR. Hostem poslední loňské živě přenášené besedy byl pan Martin Kasa, úspěšný podnikatel, investor a mentor v oblasti elektronického obchodování. Interaktivní seminář se uskutečnil 26.11.2012 v pražském HUBu.

Network Security Monitoring Cluster partnerem streamované besedy eClubu ČVUT s panem Martinem Kasou

Snahou eClubu je přiblížit studentům skutečnost, že jen dobrý nápad na počítačovou aplikaci k úspěšnému podnikatelskému projektu nestačí. „Skutečný podnik není jen programování. Jde o prodej, marketing, účetnictví, personalistiku a všechno musí fungovat dohromady, aby byl podnik životaschopný“, říká pan Jan Šedivý. Právě z tohoto důvodu pořádá eClub setkání se specialisty v různých oborech. V rámci projektu „Praktická...

Partneři